تمامی خدمات این وب سایت بر اساس قوانین کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران و با توجه به قوانین نماد اعتماد الکترونیکی می باشد .
اسپاتنا صرفا به عنوان واسط پرداخت ارزی تبلیغات سرویس گیرنده (مشتری) و مشتری صرفا هزینه ریالی پرداخت دلار برای سرویس و خدمات Google Adwords را پرداخت می کند, در نتیجه خدمات پشتیبانی و مشاوره برای این سرویس به صورت رایگان و اختیاری از سمت این مرکز ارائه می گردد .
از آن جایی که زمان فعال سازی سرویس مبلغ ریالی پرداختی از سمت مشتری به عنوان سرویس گیرنده به صورت کامل در پنل گوگل ادوردز به صورت دلار , پوند یا درهم پرداخت می گردد این مجموعه امکان بازگشت هزینه و کنسل کردن سرویس ها وجود ندارد.
همه سرویس ها در بازه زمانی ۱ تا ۷۲ ساعت کاری فعال می گردند مگر در مواقع بروز مشکل و خطا که الزاما توسط این مجموعه اعلام می گردد.
شارژ سرویس های بالای ۵۰۰ دلار ۱ تا ۳ روزکاری زمان بر بوده و حداقل شارژ برای این سرویس ها ۱۰۰ دلار بوده و این خدمات در روز یکشنبه ارائه نمی گردد.
در سرویس های بالای ۱۰۰۰ دلار کامزدهای پرداخت از مبلغ پرداخت کسر خواهد شد ( به ازای هر ۵۰ دلار = ۱ دلار )
در صورت ساسپند شدن پنل ( مسدود شدن ) اسپاتنا هیچ گونه تعهدی جهت برگشت اعتبار ارزی تبلیغات ندارد اما تمام تلاش خود را با برقراری ارتباط مستقیم تلفنی و تیکت با گوگل جهت رفع مشکل انجام خواهد داد.
در صورت مسدود شدن هر پنل به دلیل تبلیغات غیرقانونی ( نظیر سایت هایی که فیلتر می شوند و دامنه آن ها عوض می شود یا سایت هایی که خدماتی غیرمنطبق با قوانین گوگل ارائه می کنند (شرط بندی - فیلترشکن و...) علاوه بر مبلغ شارژ اعتبار ارزی مشتری که غیرقابل برگشت است , حق دریافت خسارت به دلیل ضرر وارد شده به کارت اعتباری بین المللی متصل به پنل که متعلق به این مجموعه است در صورت صدور پنل از کشور امارات ۳۰۰۰ درهم و سایر کشور های ارائه شده توسط مجموعه مبلغ ۳۰۰ دلار محفوظ است .


Saturday, April 7, 2018

« بازگشت